Zpět

Kde také hrajeme?

Program Divadla Koráb i mimo stálou scénu

2. 5. 2024 10:45 Jak rytíř s rýmou zatočil Konopiska, Brno
3. 5. 2024 9:15 Kocour v botách Moravský Žižkov
3. 5. 2024 14:00 Hvězdné pohádky / pro MŠ Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
5. 5. 2024 15:00 Karkulka Červená Pouť Tetčice
7. 5. 2024 17:00 Karkulka Červená Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
9. 5. 2024 9:00 O Budulínkovi MŠ Zeměklíč, Brno
10. 5. 2024 9:30 Sindibádova dobrodružství Rohatec
11. 5. 2024 9:30 Sněhurka a sedm trpajzlíků Knihovna a mediatéka, Mokrá-Horákov 
11. 5. 2024 16:00 Sindibádova dobrodružství Zámek Lanškroun
13. 5. 2024 9:30 Hvězdné pohádky / pro MŠ Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
14. 5. 2024 9:30 Princezna na hrášku Tišnov
15. 5. 2024 10:30 Princezna s dlouhým nosem / pro MŠ Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
15. 5. 2024 17:00 Princezna s dlouhým nosem Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
16. 5. 2024 9:00 a 10:00  Princ Bajaja MŠ Jihomoravské nám., Brno
18. 5. 2024 12:00 a 14:30  Hvězdné pohádky, Pohádka pro 3 + 1 prasátka  Oživlý hrad Boskovice (festival)
19. 5. 2024 12:00 a 14:30 Perníková chaloupka, Sněhurka a sedm trpajzlíků  Oživlý hrad Boskovice (festival)
21. 5. 2024 9:30 Princezna s dlouhým nosem / pro MŠ Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
21. 5. 2024 15:00 Sněhurka a sedm trpajzlíků Henčlov
22. 5. 2024 9:15 Sněhurka a sedm trpajzlíků Synkova, Brno
23. 5. 2024 16:00 Pasování předškoláků Rebešovice
24. 5. 2024 16:00 Pasování předškoláků Rakvice
25. 5. 2024 14:15 Kocour v botách MOSS, Hustopeče
27. 5. 2024 16:00 Pohádka pro 3 + 1 prasátka, zábavný program Jaselská, Brno
28. 5. 2024 10:00 Kocour v botách Kounicova, Brno
28. 5. 2024 16:30 Pasování předškoláků Prušánecká, Brno-Vinohrady
29. 5. 2024 9:30 Sněhurka a sedm trpajzlíků Kotlářská, Brno
29. 5. 2024 15:30 Pasování předškoláků Záhumenice
30. 5. 2024 10:00 Den dětí Hlinky, Brno
30. 5. 2024 16:00 Pasování předškoláků Blažovice
31. 5. 2024 17:00 Pohádka pro 3 + 1 prasátka Městská knihovna Kuřim
1. 6. 2024 16:00 Zábavné odpoledne Zastávka u Brna
2. 6. 2024 15:00 a 18:00 Perníková chaloupka, Sněhurka a sedm trpajzlíků  park Sady Bedřicha Smetany Frýdek-Místek 
3. 6. 2024 10:00 Dětský den MŠ Hochmanova, Brno
3. 6. 2024 15:30 Pasování předškoláků Jánská, Brno
4. 6. 2024 9:30 Pohádka pro 3 + 1 prasátka MŠ Adamov
4. 6. 2024 15:00 Den dětí MŠ Tišnov
5. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Dobšice
6. 6. 2024 15:30 Pohádka pro 3 + 1 prasátka, Pasování předškoláků  MŠ Chalabalova, Brno
7. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Dolní Dunajovice
8. 6. 2024 15:30 Kocour v botách festival Máme řeku, Sluneční lázně, Brno-Maloměřice
8. 6. 2024 18:00 Pohádka pro 3 + 1 prasátka Burza kroužků pro děti Brno-východ, Bzzzukot Židenice
9. 6. 2024 11:00 Pohádka pro 3 + 1 prasátka Farní den, Brno-Starý Lískovec, Elišky Přemyslovny
9. 6. 2024 15:00 Zábavné odpoledne Výletiště, Brťov-Jeneč
10. 6. 2024 17:00 Pasování předškoláků Úvoz, Brno
11. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Alexovice
12. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Jihomoravské náměstí, Brno
13. 6. 2024 15:00 Pasování předškoláků Černopolní, Brno
15. 6. 2024 17:30 Kocour v botách Kamenné divadlo Skalky, Nový Jičín
16. 6. 2024 9:45 a 14:00 Princezna s dlouhým nosem, Sněhurka a sedm trpajzlíků  Jemnice
17. 6. 2024 16:30 Zahradní slavnost Montessori Rybnická, Brno
18. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Malešovice
19. 6. 2024 9:30 Pasování předškoláků Bílovice nad Svitavou
19. 6. 2024 15:30 Pasování předškoláků Holasice
20. 6. 2024 10:00 Pasování předškoláků Ivančice
20. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Drysice
21. 6. 2024 10:00 Pohádka pro 3 + 1 prasátka Zámecká zahrada, Mikulov
21. 6. 2024 15:00 Pasování předškoláků Drnovice
24. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Újezd u Černé Hory
25. 6. 2024 9:30 Zábavné dopoledne Ústí nad Orlicí
25. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Fanderlíkova, Brno
26. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Oleksovice
27. 6. 2024 15:00 Pasování předškoláků Kobeřice u Brna
28. 6. 2024 16:00 Pasování předškoláků Pustiměř