Zpět

Kde také hrajeme?

Program Divadla Koráb i mimo stálou scénu

3. 1. 2023 10:30 Betlém aneb Putování za hvězdou Hlinky, Brno
4. 1. 2023 9:30 Betlém aneb Putování za hvězdou Šimáčkova, Brno
5. 1. 2023 9:30 Hudebně-naučný pořad trumpeta a klarinet Tučkova, Brno
6. 1. 2023 10:00 Tříkrálová pohádka Třebíč
8. 1. 2023 11:00 Betlém aneb Tříkrálová pohádka Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
8. 1. 2023 15:00 Sindibádova dobrodružství Nová scéna Vlast, Frýdek-Místek
10. 1. 2023 8:20 Tříkrálová pohádka / pro školy Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
11. 1. 2023 9:30 Jak rytíř s rýmou zatočil Zengrova, Brno
12. 1. 2023 16:20 Karneval Tučkova, Brno
13. 1. 2023 9:30 Kocour v botách Mikulov
13. 1. 2023 13:00 Sněhurka a sedm trpajzlíků Syrovice
15. 1. 2023 11:00 Pták Ohnivák a liška Ryška Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
15. 1. 2023 15:00 Tříkrálová pohádka Kulturní sál Sokec, Hrušovany
17. 1. 2023 9:30 Pohádka pro 3 + 1 prasátka Boskovice
18. 1. 2023 9:30 Pohádka pro 3 + 1 prasátka Údolní, Brno
19. 1. 2023 9:30 Princezna na hrášku Jiříkovice
20. 1. 2023 9:30 Tříkrálová pohádka Vranov nad Dyjí
22. 1. 2023 11:00 Princezna s dlouhým nosem Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
22. 1. 2023 16:00 Kocour v botách Kavárna Kafara, Brno
24. 1. 2023 9:00 Karkulka Červená Slavíčkova, Brno
26. 1. 2023 9:00 Pohádka pro 3 + 1 prasátka Prušánecká, Brno
29. 1. 2023 11:00 O Zlatovlásce Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
31. 1. 2023 10:30 Karneval Jamborova, Brno
1. 2. 2023 10:00 Sněhurka a sedm trpajzlíků Dolní Dunajovice
2. 2. 2023 9:30 Karneval Loosova, Brno
5. 2. 2023 11:00 Dlouhý, Široký a Bystrozraký Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
6. 2. 2023 9:00 a 10:00  Karneval Tišnov
7. 2. 2023 10:45 Sněhurka a sedm trpajzlíků Konopiska, Brno
8. 2. 2023 9:00 Karneval Rajhradice
9. 2. 2023 9:00 Karneval Černopolní, Brno
10. 2. 2023 9:00 Jak rytíř s rýmou zatočil Oleksovice
10. 2. 2023 13:00 Představení Obecní úřad Býkovice
11. 2. 2023 15:00 Karneval KC Nosislav
12. 2. 2023 11:00 Jak rytíř s rýmou zatočil Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
12. 2. 2023 15:00 Karneval KC Semilasso, Brno
13. 2. 2022 9:30 Karneval Kosmonatů, Brno
14. 2. 2023 9:30 Perníková chaloupka Elišky Krásnohorské, Brno
15. 2. 2023 10:45 Karneval Bosonožská, Brno
16. 2. 2023 8:45 Kocour v botách Jilemnického, Adamov
17. 2. 2023 10:00 Karneval Rašovice
17. 2. 2023 16:00 Karneval Velatice
18. 2. 2023 15:00 Karneval Hotel Galant, Mikulov
19. 2. 2023 11:00 Sněhurka a sedm trpajzlíků Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
19. 2. 2023 15:00 Karneval Vranovice
20. 2. 2023 10:00 Sněhurka a sedm trpajzlíků / pro školy Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
21. 2. 2023 9:00 Karneval Slavíčkova, Brno
21. 2. 2023 14:00 Princezna s dlouhým nosem / pro školy Klub Leitnerka, Brno
22. 2. 2023 10:00 Karneval Drnovice
22. 2. 2023 14:00 Princezna s dlouhým nosem / pro školy Klub Leitnerka, Brno
23. 2. 2023 10:00 Karneval Štolcova, Brno
25. 2. 2023 15:00 Karneval KD Práče
26. 2. 2023 11:00 Princezna na hrášku Divadlo Koráb, Jánská 12, Brno
26. 2. 2023 15:00 Karneval Hustopeče
28. 2. 2023 8:30 Karneval Pastelka, Hustopeče